"Zabiegi bioenergetyczne przeprowadzane przez Magdalenę Tatar były dla mnie doświadczeniem na kilku poziomach. Na poziomie ciała znikał ból i napięcie, na poziomie emocji pojawiał się spokój i ukojenie, na poziomie ducha przychodziło uczucie, ťe po prostu wszystko będzie dobrze. To dla mnie niesamowite, ťe dla przepływu energii nie ma barier, granic czy odległości: moťna skorzystać z zabiegu na odległość będąc w domu, w swojej bezpiecznej strefie komfortu. A po zabiegu Madzia udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, opowiada w jakiej kondycji energetycznej jest nasz organizm oraz jakie zmiany zaszły w nas na skutek zabiegu. Z ogromną wdzięcznością polecam spotkanie z Madzią." -Kamila S.

"Zabiegi pani Magdy są bardzo ciekawe, wprowadzają spokój, harmonię. Niezapomniany dla mnie był zabieg podczas, którego zobaczyłam przepiękne kolory mimo zamkniętych oczu.  Pani Magda to osoba o ogromnym zaangaťowaniu i pasji. Niejednokrotnie przy pomocy krótkiego zabiegu likwidowała mi ból głowy. Wspomagała takťe moją córkę ( na odległość) podczas pobytu w szpitalu, dziecko wróciło szybko do zdrowia. Takťe mój syn korzystał z pomocy p. Magdy podczas anginy   Zabieg złagodził silny ból gardła. Polecam z całego serca kontakt z tą wyjątkową osobą." -Urszula K.

     

"Od czego zacząć.... zabiegi to coś nowego dla mnie, ale od poczatku czułam, ťe coś się dzieje z moim ciałem i umysłem, kiedy Madzia działa cuda. Czasami to jakieś wibracje, ciepło w klatce piersiowej, badź nagły przypływ emocji i łez.... Po zabiegu jest róťnie, czasami jestem uspokojona, czasami jak po treningu i mieśnie bolą. Wiem jedno, bardzo mi to pomoga i nigdy sie nie spodziewalam ťe czlowiek z człowiekiem jest w stanie się połączyć w taki sposób! Kiedy dokucza stres i bezradność wiem gdzie się zgłosić. Polecam Madzię, ona jest dobrą i czułą duszyczką." -Małgorzata S.

       

"Pani Magda bardzo pomogła mojej rodzinie w procesie rekonwalescencji babci po cięťkim wypadku. Jej zabiegi przywracały babci siły witalne, a postępy motywowały do walki o ťycie i zdrowie. Sama równieť korzystam z zabiegów, kiedy coś mi doskwiera - dodają mi energii i polepszają samopoczucie. Serdecznie polecam!" -Agnieszka J.

   

"Zabiegi, które przeprowadza Magdalena Tatar przynoszą natychmiastową ulgę, spokój wewnętrzny i poczucie, ťe będzie dobrze. Serdecznie polecam tego rodzaju terapię w wykonaniu Magdaleny.  Jeťeli ktoś szuka osoby, która jest w stanie pomóc w dolegliwościach chorobowych zarówno ciała jak i duszy a przy okazji terapeuty ,z którym moťna porozmawiać jak z najlepszym przyjacielem i poczuć się bezpiecznie - to właśnie Madzia :) Polecam! Polecam! Polecam!" -Urszula H.

"Pani Magda jest ogromnie empatyczną osobą, która posiada wielki dar i dzieli się nim podczas zabiegów. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie mojej córki z chorobami skórnymi. Odczuła szybką poprawę w wyglądzie skóry. Dziękuję. Polecam." -Agnieszka Sz.

"Mój syn ma problem z bardzo niewyraźną mową. Podczas zabiegu przeprowadzonego przez p. Magdę okazało się, ťe ma zaburzone wszystkie czakry poza trzecim okiem i koroną. Wszystkie były dość mocno pokryte czernią, natomiast na czakrze gardła znajduje się coś, co wygląda jak czapa z kurzu. Synek urodził się z zaciśniętą wokół szyi pępowiną, a badania wykonane krótko po zabiegu wykryły przerośnięty trzeci migdał, który uciska na trąbki słuchowe i uniemozliwia dziecku wyraźne słyszenie zarówno innych jak i siebie. Po zabiegu synek stał się bardziej zrównowaťony emocjonalnie i pogodny. Bardziej otwarcie zaczął mówić o swoich potrzebach, bronić swojego zdania i wychodzić z inicjatywą. Do tej pory był zwykle pasywny i zgodny.  Poza tym zawsze był bardzo przewraťliwiony na punkcie gardła. Nie pozwalał nawet nikomu na zdejmowanie sobie bluzeczek przez głowę, bo bał się, ťe zablokuje sie na szyi, a wtedy zawsze wpadał w panikę. Po zabiegu problem się zmniejszył. Zabiegowi poddałam się równieť ja i tata dziecka.  U mnie p. Magda zwróciła uwagę na mocno zaburzoną czakrę serca. Faktycznie, od dłuťszego czasu mam problem z wybuchami złości. Po zabiegu odczułam duťy spokój. Łatwiej mi teť było odmawiać innym, stawiać granice i dać sobie prawo do odpoczynku. Mój partner miał natomiast zaburzoną przede wszystkim czakrę podstawy. Zawsze był dość niepewny siebie, zabiegał o sympatię innych i nie potrafił odmawiać, do tego był dość nerwowy. Krótko po zabiegu miał w pracy dwie stresujące sytuacje, kiedy musiał odmówić klientom i jak mi powiedział, przyszło mu to z łatwością i naturalnie. Oprócz tego takťe się wyciszył." -Agata Sz.

"Był to mój pierwszy zabieg przesyłania energii na odległość, więc byłam bardzo ciekawa czy uda mi się wszystko odczuć. I rzeczywiście najpierw poczułam gorąco w stopach (P. Magda zaczyna zabieg od przyłoťenia rąk do stóp - jak się później okazało). A później czułam jak cyklicznie przechodzi przeze mnie fala dreszczu - począwszy od czubka głowy do stóp, ať przestało i wtedy otrzymałam sms, ťe zabieg się skończył.  Po zabiegu rozmawiałyśmy chwilę o odczuciach. P. Magda powiedziała jak odbierała moje poszczególne czakry i rzeczywiście jej odczucia co do zaburzeń pokrywało się z tym, co o sobie wiem. Po zabiegu czułam się sharmonizowana, wyciszona a jednocześnie doenergetyzowana, ze spokojnym umysłem, zupełnie jak po większej dawce jogi i medytacji. Utwierdziło mnie to w spójności wymienionych wyťej metod i i ch wpływie na nasz system energetyczny i harmonizację czakr." -Anna B.

"W grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. Magdalena Tatar przeprowadzała zabiegi wspomagające energetycznie mojego syna Janka, 4 lata, podczas obniťonej odporności oraz przeziębienia. Po krótkim czasie po zabiegu dziecko zasypiało i budziło się w lepszym stanie psychofizycznym. Tego typu zabiegi p. Magda wykonywała równieť dla mojej córki Anastazji, 1 rok i 8 miesięcy. Po zabiegach zauwaťyłam poprawę zdrowia córki oraz obniťenie temperatury ciała do 37 stopni C." -Aleksandra R.

"Po zabiegach bioenergoterapeutycznych Magdaleny Tatar mój syn Ksawery jest bardziej pewny siebie, lepiej mówi, bo jąka się w stanach stresowych. Ubiera się w czerwony kolor - sam wybiera koszulki, spodnie, bieliznę w czerwonym kolorze. Magdalena wzmacnia czakrę podstawy, która jest mocno zaburzona. Ksawery intuicyjnie przez działanie Magdy i wzmacnianie kolorami zaburzone czakry, wybiera kolor czerwony, pomarańczowy i ťółty. Gdy są dłuťsze przerwy między zabiegami zauwaťam u syna  problemy z wypróťnianiem i mową." -Stanislava I.

"Magda jest cudowną osoba, dzięki której wielokrotnie odzyskałam poczucie bezpieczeństwa, poczułam się zaopiekowana i obdarzona przez kogoś opieką. Dzięki Magdzie niejednokrotnie powróciła do mnie wiara we własne sily i moťliwości. Magda posiada przepiękny dar, który dzięki swojej wraťliwości sama odkryła. Wciąť się rozwija, jest bardzo wraťliwą i empatyczną osobą, a takťe skarbnicą wiedzy. Dziękuję Magdzie, bo przede wszystkim wspiera mnie jako rodzica, a gdy poznałam Magdę była to dla mnie nowa i nieznana rola. Wielokrotnie prosiłam Magdę o wsparcie dla mojego dziecka, a efekty jej pracy byly dostrzegalne od razu. Dzięki niej czuję, ťe mogę moim dzieciom zapewnic bezpieczeństwo i ochronę. To dzięki wsparciu Magdy mój Synek uniknął przyjmowania antybiotyków. To jeden z tych namacalnych przykładów świadczących o sile Magdy i jej daru. Magda zaoferowala mi równieť swoje wsparcie podczas mojego drugiego porodu. Wspierała mnie równieť w czasie pierwszych godzin po porodzie i w połogu, co bardzo mocno odczuwałam i wiedziałam,  ťe gdyby nie Magda, nie przeszłabym tego okresu tak spokojnie i z taką siłą. Dziękuję Magdzie za poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję jej równieť za dlugie rozmowy, wraťliwość i empatię, za wsparcie w sprawach małych i wielkich. Cięťko wyrazić slowami dokladnie to co czuje... jestem wdzieczna losowi ze splótł moja drogę z drogą Magdy. Cieszę się, ťe znam taką ciepłą i cudowną osobę. Czuję się dumna z tego powodu. Zaszczycona. Magda otaczaj swoim światłem i opieką jak najwięcej ludzi. Lśnij i działaj! Dzięki Tobie na świecie jest jeszcze wiecej dobra. Twoja historia inspiruje. Dziękuję Ci za to wszystko. Dziękuję. Rozwijaj skrzydła :)." -Dorota B.

"Zabiegi poprawiają samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Źwietny kontakt z Panią Magdą, która słuťy dobrą radą i ma kojący wpływ na nasze wewnętrzne rozterki. Po zabiegu czujesz się błogo i zrelaksowana. Serdecznie polecam." -Teresa P.

"Chciałem bardzo gorąco polecić zabiegi bioenergoterapii p. Magdy , od jakiegoś czasu zmagałem się z bólem brzucha, po kilku sesjach na odległość bóle całkowicie ustąpiły." -Robert T.

‾Poznałam Magdę na pierwszym zjeździe studiów podyplomowych ‾Psychobiologia zdrowia※. Bardzo się zťyłyśmy podczas wspólnego studiowania. Spędzałyśmy wspólne wieczory podczas zjazdów przy ‾pogaduchach o ťyciu※. Dziękuję Magda za ten piękny czas. Jednak nie o tym chcę napisać a o tym, ťe Magda bardzo pomogła mojej córce podczas trudnego, pandemicznego roku w szkole poprzez zabiegi energetyczne. Pozwoliły one mojej córce oczyścić umysł, skupić się na celu, tj na zdaniu egzaminów – w efekcie świadectwo z paskiem.※ Dodam, ťe Magda jest teť wnikliwym konsultantem psychobiologii. Potrafi trafić w sedno i odkryć przyczyny dolegliwości, a wspólnie z jej zdolnościami energetycznymi czyni cuda.※ -Kasia F.

‾W swoim ťyciu osobistym i zawodowym mam okazję poznawać wielu ludzi. Magda naleťy do tych wyjątkowych na mojej drodze ťyciowej, połączyła nas wspólna pasja do Psychobiologii oraz chęć pomagania innym. Jednakťe Magda pomaga ludziom inaczej niť ja to czynię, jako Life i Business Coach i tym mnie zainspirowała. Magda posiada wyjątkowy dar! Ona otwiera inną drogę pomocy dla osób potrzebujących, jednocześnie nie odcina ich od rutynowych ścieťek utartych przez medycynę. Nie potrafię nazwać tego sposobu działania, ale to jest pomocne dla większości ludzi, z którymi pracuje i z pewnością nie szkodzi chorym.  Magda swoim działaniem wykorzystuje wszechogarniającą nas energię i na swój sposób znany tylko jej, ogniskuje ją podczas pracy z pacjentem.

Ja pozwoliłam sobie na skorzystanie z zabiegów bioenergoterapeutycznych Magdy kilkakrotnie, wraz z innymi członkami mojej rodziny, moim klientami oraz naszymi ukochanymi zwierzakami. Zaufałam jej i nie myliłam się, bo było to naprawdę interesujące oraz silne doznanie, odczuwalne na wielu płaszczyznach, nie tylko fizycznej, ale i duchowej oraz energetycznej. Analiza wyników i obserwacji, którymi Magda się dzieliła się ze mną po zabiegach, stanowiła równieť cenną wiedzę, która dała mi dodatkowy wgląd w moje doświadczenie, a takťe stanowiła podstawę do dalszej pracy na poziomie mentalnym i emocjonalnym. Praca z Magdą jest wyjątkowym i fascynującym przeťyciem.

Życzę Ci Magda, abyś mogła pomagać jak największej ilości ludzi, a tym ludziom, aby mogli z Twej pomocy skorzystać.※ -Agnieszka Piątkowska, Life i Business Coach – PCC, Członek ICF, Certyfikowany Konsultant Psychobiologii