"Zabiegi bioenergetyczne przeprowadzane przez Magdalenę Tatar były dla mnie doświadczeniem na kilku poziomach. Na poziomie ciała znikał ból i napięcie, na poziomie emocji pojawiał się spokój i ukojenie, na poziomie ducha przychodziło uczucie, że po prostu wszystko będzie dobrze. To dla mnie niesamowite, że dla przepływu energii nie ma barier, granic czy odległości: można skorzystać z zabiegu na odległość będąc w domu, w swojej bezpiecznej strefie komfortu. A po zabiegu Madzia udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, opowiada w jakiej kondycji energetycznej jest nasz organizm oraz jakie zmiany zaszły w nas na skutek zabiegu. Z ogromną wdzięcznością polecam spotkanie z Madzią." -Kamila S.

"Zabiegi pani Magdy są bardzo ciekawe, wprowadzają spokój, harmonię. Niezapomniany dla mnie był zabieg podczas, którego zobaczyłam przepiękne kolory mimo zamkniętych oczu.  Pani Magda to osoba o ogromnym zaangażowaniu i pasji. Niejednokrotnie przy pomocy krótkiego zabiegu likwidowała mi ból głowy. Wspomagała także moją córkę ( na odległość) podczas pobytu w szpitalu, dziecko wróciło szybko do zdrowia. Także mój syn korzystał z pomocy p. Magdy podczas anginy   Zabieg złagodził silny ból gardła. Polecam z całego serca kontakt z tą wyjątkową osobą." -Urszula K.

     

"Od czego zacząć.... zabiegi to coś nowego dla mnie, ale od poczatku czułam, że coś się dzieje z moim ciałem i umysłem, kiedy Madzia działa cuda. Czasami to jakieś wibracje, ciepło w klatce piersiowej, badź nagły przypływ emocji i łez.... Po zabiegu jest różnie, czasami jestem uspokojona, czasami jak po treningu i mieśnie bolą. Wiem jedno, bardzo mi to pomoga i nigdy sie nie spodziewalam że czlowiek z człowiekiem jest w stanie się połączyć w taki sposób! Kiedy dokucza stres i bezradność wiem gdzie się zgłosić. Polecam Madzię, ona jest dobrą i czułą duszyczką." -Małgorzata S.

       

"Pani Magda bardzo pomogła mojej rodzinie w procesie rekonwalescencji babci po ciężkim wypadku. Jej zabiegi przywracały babci siły witalne, a postępy motywowały do walki o życie i zdrowie. Sama również korzystam z zabiegów, kiedy coś mi doskwiera - dodają mi energii i polepszają samopoczucie. Serdecznie polecam!" -Agnieszka J.

   

"Zabiegi, które przeprowadza Magdalena Tatar przynoszą natychmiastową ulgę, spokój wewnętrzny i poczucie, że będzie dobrze. Serdecznie polecam tego rodzaju terapię w wykonaniu Magdaleny.  Jeżeli ktoś szuka osoby, która jest w stanie pomóc w dolegliwościach chorobowych zarówno ciała jak i duszy a przy okazji terapeuty ,z którym można porozmawiać jak z najlepszym przyjacielem i poczuć się bezpiecznie - to właśnie Madzia :) Polecam! Polecam! Polecam!" -Urszula H.

"Pani Magda jest ogromnie empatyczną osobą, która posiada wielki dar i dzieli się nim podczas zabiegów. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie mojej córki z chorobami skórnymi. Odczuła szybką poprawę w wyglądzie skóry. Dziękuję. Polecam." -Agnieszka Sz.

"Mój syn ma problem z bardzo niewyraźną mową. Podczas zabiegu przeprowadzonego przez p. Magdę okazało się, że ma zaburzone wszystkie czakry poza trzecim okiem i koroną. Wszystkie były dość mocno pokryte czernią, natomiast na czakrze gardła znajduje się coś, co wygląda jak czapa z kurzu. Synek urodził się z zaciśniętą wokół szyi pępowiną, a badania wykonane krótko po zabiegu wykryły przerośnięty trzeci migdał, który uciska na trąbki słuchowe i uniemozliwia dziecku wyraźne słyszenie zarówno innych jak i siebie. Po zabiegu synek stał się bardziej zrównoważony emocjonalnie i pogodny. Bardziej otwarcie zaczął mówić o swoich potrzebach, bronić swojego zdania i wychodzić z inicjatywą. Do tej pory był zwykle pasywny i zgodny.  Poza tym zawsze był bardzo przewrażliwiony na punkcie gardła. Nie pozwalał nawet nikomu na zdejmowanie sobie bluzeczek przez głowę, bo bał się, że zablokuje sie na szyi, a wtedy zawsze wpadał w panikę. Po zabiegu problem się zmniejszył. Zabiegowi poddałam się również ja i tata dziecka.  U mnie p. Magda zwróciła uwagę na mocno zaburzoną czakrę serca. Faktycznie, od dłuższego czasu mam problem z wybuchami złości. Po zabiegu odczułam duży spokój. Łatwiej mi też było odmawiać innym, stawiać granice i dać sobie prawo do odpoczynku. Mój partner miał natomiast zaburzoną przede wszystkim czakrę podstawy. Zawsze był dość niepewny siebie, zabiegał o sympatię innych i nie potrafił odmawiać, do tego był dość nerwowy. Krótko po zabiegu miał w pracy dwie stresujące sytuacje, kiedy musiał odmówić klientom i jak mi powiedział, przyszło mu to z łatwością i naturalnie. Oprócz tego także się wyciszył." -Agata Sz.

"Był to mój pierwszy zabieg przesyłania energii na odległość, więc byłam bardzo ciekawa czy uda mi się wszystko odczuć. I rzeczywiście najpierw poczułam gorąco w stopach (P. Magda zaczyna zabieg od przyłożenia rąk do stóp - jak się później okazało). A później czułam jak cyklicznie przechodzi przeze mnie fala dreszczu - począwszy od czubka głowy do stóp, aż przestało i wtedy otrzymałam sms, że zabieg się skończył.  Po zabiegu rozmawiałyśmy chwilę o odczuciach. P. Magda powiedziała jak odbierała moje poszczególne czakry i rzeczywiście jej odczucia co do zaburzeń pokrywało się z tym, co o sobie wiem. Po zabiegu czułam się sharmonizowana, wyciszona a jednocześnie doenergetyzowana, ze spokojnym umysłem, zupełnie jak po większej dawce jogi i medytacji. Utwierdziło mnie to w spójności wymienionych wyżej metod i i ch wpływie na nasz system energetyczny i harmonizację czakr." -Anna B.

"W grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. Magdalena Tatar przeprowadzała zabiegi wspomagające energetycznie mojego syna Janka, 4 lata, podczas obniżonej odporności oraz przeziębienia. Po krótkim czasie po zabiegu dziecko zasypiało i budziło się w lepszym stanie psychofizycznym. Tego typu zabiegi p. Magda wykonywała również dla mojej córki Anastazji, 1 rok i 8 miesięcy. Po zabiegach zauważyłam poprawę zdrowia córki oraz obniżenie temperatury ciała do 37 stopni C." -Aleksandra R.

"Po zabiegach bioenergoterapeutycznych Magdaleny Tatar mój syn Ksawery jest bardziej pewny siebie, lepiej mówi, bo jąka się w stanach stresowych. Ubiera się w czerwony kolor - sam wybiera koszulki, spodnie, bieliznę w czerwonym kolorze. Magdalena wzmacnia czakrę podstawy, która jest mocno zaburzona. Ksawery intuicyjnie przez działanie Magdy i wzmacnianie kolorami zaburzone czakry, wybiera kolor czerwony, pomarańczowy i żółty. Gdy są dłuższe przerwy między zabiegami zauważam u syna  problemy z wypróżnianiem i mową." -Stanislava I.

"Magda jest cudowną osoba, dzięki której wielokrotnie odzyskałam poczucie bezpieczeństwa, poczułam się zaopiekowana i obdarzona przez kogoś opieką. Dzięki Magdzie niejednokrotnie powróciła do mnie wiara we własne sily i możliwości. Magda posiada przepiękny dar, który dzięki swojej wrażliwości sama odkryła. Wciąż się rozwija, jest bardzo wrażliwą i empatyczną osobą, a także skarbnicą wiedzy. Dziękuję Magdzie, bo przede wszystkim wspiera mnie jako rodzica, a gdy poznałam Magdę była to dla mnie nowa i nieznana rola. Wielokrotnie prosiłam Magdę o wsparcie dla mojego dziecka, a efekty jej pracy byly dostrzegalne od razu. Dzięki niej czuję, że mogę moim dzieciom zapewnic bezpieczeństwo i ochronę. To dzięki wsparciu Magdy mój Synek uniknął przyjmowania antybiotyków. To jeden z tych namacalnych przykładów świadczących o sile Magdy i jej daru. Magda zaoferowala mi również swoje wsparcie podczas mojego drugiego porodu. Wspierała mnie również w czasie pierwszych godzin po porodzie i w połogu, co bardzo mocno odczuwałam i wiedziałam,  że gdyby nie Magda, nie przeszłabym tego okresu tak spokojnie i z taką siłą. Dziękuję Magdzie za poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję jej również za dlugie rozmowy, wrażliwość i empatię, za wsparcie w sprawach małych i wielkich. Ciężko wyrazić slowami dokladnie to co czuje... jestem wdzieczna losowi ze splótł moja drogę z drogą Magdy. Cieszę się, że znam taką ciepłą i cudowną osobę. Czuję się dumna z tego powodu. Zaszczycona. Magda otaczaj swoim światłem i opieką jak najwięcej ludzi. Lśnij i działaj! Dzięki Tobie na świecie jest jeszcze wiecej dobra. Twoja historia inspiruje. Dziękuję Ci za to wszystko. Dziękuję. Rozwijaj skrzydła :)." -Dorota B.

"Zabiegi poprawiają samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Świetny kontakt z Panią Magdą, która służy dobrą radą i ma kojący wpływ na nasze wewnętrzne rozterki. Po zabiegu czujesz się błogo i zrelaksowana. Serdecznie polecam." -Teresa P.

"Chciałem bardzo gorąco polecić zabiegi bioenergoterapii p. Magdy , od jakiegoś czasu zmagałem się z bólem brzucha, po kilku sesjach na odległość bóle całkowicie ustąpiły." -Robert T.

„Poznałam Magdę na pierwszym zjeździe studiów podyplomowych „Psychobiologia zdrowia”. Bardzo się zżyłyśmy podczas wspólnego studiowania. Spędzałyśmy wspólne wieczory podczas zjazdów przy „pogaduchach o życiu”. Dziękuję Magda za ten piękny czas. Jednak nie o tym chcę napisać a o tym, że Magda bardzo pomogła mojej córce podczas trudnego, pandemicznego roku w szkole poprzez zabiegi energetyczne. Pozwoliły one mojej córce oczyścić umysł, skupić się na celu, tj na zdaniu egzaminów – w efekcie świadectwo z paskiem.” Dodam, że Magda jest też wnikliwym konsultantem psychobiologii. Potrafi trafić w sedno i odkryć przyczyny dolegliwości, a wspólnie z jej zdolnościami energetycznymi czyni cuda.” -Kasia F.

„W swoim życiu osobistym i zawodowym mam okazję poznawać wielu ludzi. Magda należy do tych wyjątkowych na mojej drodze życiowej, połączyła nas wspólna pasja do Psychobiologii oraz chęć pomagania innym. Jednakże Magda pomaga ludziom inaczej niż ja to czynię, jako Life i Business Coach i tym mnie zainspirowała. Magda posiada wyjątkowy dar! Ona otwiera inną drogę pomocy dla osób potrzebujących, jednocześnie nie odcina ich od rutynowych ścieżek utartych przez medycynę. Nie potrafię nazwać tego sposobu działania, ale to jest pomocne dla większości ludzi, z którymi pracuje i z pewnością nie szkodzi chorym.  Magda swoim działaniem wykorzystuje wszechogarniającą nas energię i na swój sposób znany tylko jej, ogniskuje ją podczas pracy z pacjentem.

Ja pozwoliłam sobie na skorzystanie z zabiegów bioenergoterapeutycznych Magdy kilkakrotnie, wraz z innymi członkami mojej rodziny, moim klientami oraz naszymi ukochanymi zwierzakami. Zaufałam jej i nie myliłam się, bo było to naprawdę interesujące oraz silne doznanie, odczuwalne na wielu płaszczyznach, nie tylko fizycznej, ale i duchowej oraz energetycznej. Analiza wyników i obserwacji, którymi Magda się dzieliła się ze mną po zabiegach, stanowiła również cenną wiedzę, która dała mi dodatkowy wgląd w moje doświadczenie, a także stanowiła podstawę do dalszej pracy na poziomie mentalnym i emocjonalnym. Praca z Magdą jest wyjątkowym i fascynującym przeżyciem.

Życzę Ci Magda, abyś mogła pomagać jak największej ilości ludzi, a tym ludziom, aby mogli z Twej pomocy skorzystać.” -Agnieszka Piątkowska, Life i Business Coach – PCC, Członek ICF, Certyfikowany Konsultant Psychobiologii

„Serdecznie i z całego serca polecam Panią Magdę. Po ponad tygodniowej nieobecności w domu odebrałam kota od rodziców w złym stanie. Kotka była słaba i apatyczna, dużo piła (jak nigdy wcześniej), prawie w ogóle nie chciała jeść, miała biegunkę. Weterynarz zrobił badanie krwi, podał leki. Badania wyszły w porządku, ale u kota - brak poprawy. Kolejna wizyta to dalsza diagnostyka - kał, USG, kolejne leki, które nic nie zmieniły. Mila dalej prawie nic nie jadła, utrzymywała się biegunka. Nie wiedząc co robić dalej poprosiłam o pomoc Panią Magdę. Około godzinę po zabiegu Mila zaczęła zachowywać się jak dawniej, przychodziła się przytulać, była bardziej ruchliwa. Po dwóch godzinach zaczęła normalnie jeść. Dzięki pomocy Pani Magdy wróciła moja dawna kotka. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. Polecam z całego serca." - Karolina i Mila